1 / 2
Baram Velosiped
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2023 09:05

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

24 "

Nekoj da ponudi velosiped za zamena za priroden med

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се бара / Можна е замена од:

X men
Потврден огласувач
071367973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам