1 / 10
Golf 4 Cabrio
1 €
Цената не е фиксна
04.05.2023 10:29

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Golf 4 cabrio 1.6i 101hp, socuvan i e so realni 150000. Krovot ne propushta od nikade tehnicki kolata e ispravna.
Klimata raboti perfektno i ima novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ttt
Потврден огласувач
070283733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам