1 / 10
AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina
7.400 €
Цената не е фиксна
7.500 €
20.03.2023 11:30

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A3
2.0 TDI
103KW 140KS
2008 GODINA
SPORTBACK
FACE LIFT
FULL OPREMA

2 KLUCA
XENON SVETLA
NAVIGACIJA
6 BRZINI

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам