1 / 12
Zidanje I malter
По Договор
05.03.2023 07:12

Скопје Центар / Скопје

Ненко Инвест
Ѕидање и Малтерисување рачно
За подетални информации
контакт тел. 071461781 Зоран

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071461781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам