1 / 4
Velosiped Orient 18 brzini
2.300 МКД
3.000 МКД
20.03.2023 20:38

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava ispraven komplet kocnici,menuvaci, dupli bandazi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075358368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам