1 / 6
Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir
5.500 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 16:31

Аеродром / Скопје

Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir 19 inci. Celiot kompjuter e vgraden vo samiot monitor ram 4 gb core2duo na 3ghz 350gb hdd komplet so tastatura i maus originalni Dell. Kompjuterot e isto kako nov zacuvan. Cena 5500 den fiksno.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070 235 712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам