1 / 11
Mercedes A160 AVANTGARDE
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 19:51

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema.
-Zimski gumi
-Abs
-Esp
-Centralno zaklucuvanje so 2 kluca
-Sedista so greenje funkcionalno
-Avtomatski svetla
-Avtomatski brisaci
-Polukozen enterier/zacuvan
-Fabricko radio so telefon
-Klima funkcionalna
-Komandi na volan
I mnogu druga oprema.
Cenata e 4000€ NE E FIKSNA
Informacii na telefon ili viber : 078 299 937 / 075 311 612

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Afrim
Потврден огласувач
38975311612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам