1 / 8
Kawasaki kx250f 2020
4.300 €
23.03.2023 23:32

Виница / Виница

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Kx250f

Se prodava kawasaki 250cc 2020 god
Sega donesen od it.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

stole
Потврден огласувач
078327024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам