1 / 6
Ford Focus 18TDDI
1.690 €
29.01.2023 15:12

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Ford Focus 18 TDDI dobro socuvan I ekonomicen registriran do avgust 2023..077923555 cena 1690eu

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile Stoimenovski
Потврден огласувач
077923555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам