1 / 3
Povolno lada 110
850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 15:15

Кичево

Марка:

Lada

Модел:

110

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava lada 110 prv sopstvenik, garazirana, vo ispravna sostojba, registrirana do 06/2023. Potrosuvacka do 6/100.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Борис
Потврден огласувач
078434503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам