1 / 10
Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km
7.200 €
7.300 €
16.03.2023 10:14

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Sedici

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km
Proizvedena 16.12.2011 godina, kupena 06.2012 godina
Registrirano do 08.10.2023 godina
Napraven kompleten servis rebrasti kais, zategaci, klinesti kais, ulje i aite filtri, 4 zimski gumi, nov akomulator
Voziloto e prva boja... Bez Nikakva Zabeleska
So kompletna full Oprema...
Klimatronik
Servo volan
Abs
Euro kuka
Alominiusmi bandasi
Snegobrani/Vetrobrani
Naslon za raka
Zatemneti stakla
I druga oprema
Voziloto e bez zabeleska
Cena 7200e Bez zamena
Telefon za kontakt 075 980 194

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blaze
babuna
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам