1 / 6
KTM 85 SX
2.200 €
27.02.2023 16:57

Битола / Битола

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

KTM 85 SX

Prodavam kros KTM 85 SX. Proizveden 2012 godina,
85 kubici. Za poveke informacii javete se na:
070 508 170
Vasko

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075751479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам