1 / 4
Se prodava desktop pc i5 4570 8gb ram RX570 4gb 120gb ssd
15.500 МКД
16.03.2023 12:30

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Cpu:I5 4570 3.20ghz
M-board:Biostart TB85 Lga 1150
Gpu:Amd RX570 4GB asus
Ram:8gb ddr3
Ssd:120gb western digital
Hdd:500gb
Psu:Cooler master 460w
Case:Powerbox
Instaliran win10.office i site osnovni programi
Kompjuterot poddrzuva igri od tipot na:Cs:go,dota2.lol,fortnite,pubg,warzone i dr.
Prakjam po kargo

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Бобан
Потврден огласувач
075547207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам