1 / 3
Nikon D810 body
620 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 00:25

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

35,1-40 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Prodava se Nikon D810 body + bateri grip
Sa baterijom , bez ponjacem
Okiduvanja 148k
Radi dobro

Kontakt Whatsapp
‪+389 72 643 029‬
+383 49 34 35 36

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам