1 / 9
Se prodava kuka vo nas. Velgosti
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 14:46

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

364 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

1997

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

s.Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet, dve kupatila aktivna za ziveenje edinstvena na pazarot na nedviznosti za Cena. Dvorna povrsina 364m. Za cenata postoi osnov za dogovor. Ekskluzivno pravo Agencija nasvasdom Ohrid

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
046288166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам