1 / 9
Cisterna 2.3t inox inoks rosvet rosvajt цистерна инокс
1 €
Цената не е фиксна
12.03.2023 22:43

Штип / Штип

Se prodava inox cisterna 2.3 t
Cena po dogovor
071 217 757 Marjan

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071217757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам