1 / 2
Prodavam iMac 27, 2017, CPU i5 3.4GHz, Ram16GB, HDD 1Tb
1.600 €
06.03.2023 18:47

Карпош / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Се продава iMac
Retina 5K, 27-inch, 2017
Processor 3,4 GHz Quad-Core Intel
Core i5
Graphics
Radeon Pro 570 4 GB
Memory
40 GB 2400 MHz DDR4
Startup disk MacOs
Serial number C02W309J1GG
macOS Ventura 13.2

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
070272072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам