Се бараат шофери за во Германија
2.700 €
Цената не е фиксна
12.03.2023 13:11

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бараат шофери за во Касел,Германија со Е категорија.
Нето плата околу 2700-2800 евра.Со ЕУ документи почнување веднаш ,со Мк пасош прво треба да се аплицира за термин во германска амбасада.
контакт - 4915257184015 Whatsapp
077-947-752 Viber

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077947752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам