1 / 12
WHARFEDALE DIAMOND 225
23.000 МКД
26.03.2023 11:11

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam zvucnici WHARFEDALE DIAMOND 225 komplet so stalci 2 godini koristeni kupeni od ZEC Eliktroniks.Cenata e komplet so stalci so stolb od orev polnet so pesok,i podnozje medijapan crn so visok sjaj i original silci B&W.Za ozbilni kupci moze i proba so predhoden dogovor.Cena samo zvucnici 19000.Cena samo stalci 8000.Cena komplet 23000. Tel.076304331

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076304331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам