1 / 2
Kukja s. Vrbjani Ohrid
3.000 €
03.03.2023 20:03

Кичево

Број на соби:

2

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Selo Vrbjani

Cena povolna
Ima struja, voda i wc

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070328176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам