1 / 9
Се продава стан на Туристичка- Охрид
По Договор
29.01.2023 21:31

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

32 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Туристичка 71

Se prodava stan 32m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot tok kaj Ohridska Banka.

Kontakt za stanot: 070 207 336

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

IPET Invest
4ти Ноември Битола
Потврден огласувач
070207336 / 071235929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам