1 / 8
FORD FOCUS 1999 2000 GOD
2.200 €
23.03.2023 22:21

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен голем и мал сервис.
Сменети дискови, амортизери задни сменети гумици на баланс штанга, сменети стабилизатори.
Колата е во топ спстојба пали вози.
МОЖЕ ДА СЕ ПРОБА
Може замена за трактор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076790503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам