1 / 4
MLIN NA PRODAZBA
270.000 €
Цената е фиксна
29.01.2023 22:05

Куманово / Куманово

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Family restoran.

Dvorno mesto 3300m2.
Deloven prostor 1100m2.
Silosi so kapacitet od 700t.
Sopstvena trafostanica od 250kW.
Kapacitet na prerabotka 60t / 24h.

Mlinot e vo funkcija I gi ima site potrebni dokumenti I cist Imoten list.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
071229933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам