1 / 5
Se prodava BMW E87 2010 116d facelift
1 €
12.02.2023 12:58

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW 116d facelift
Registrirano
Novi zimski gumi
So dobra oprema
078387395

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078387395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам