1 / 10
Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps
8 €
16.02.2023 13:00

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps
Registrirano/Servisirano.
Od oprema poseduva:
•Airbag/ABS/ESP
•Avtomatski Menuvac
•F1 Shifter na Volan
•Cruise Control
•Siber
•El.Retrovizori so Preklop
•El.Sedista
•El.Podesuvanie na Volan
•Ambient Fabricno
•Bord kompjuter
•4 Zonski Klimatronik
•Greaci na Sedista
•Ladenje na Sedista
•Memoria na Sedista
•Xenon Farovi
•Senzor za svetla
•Senzor za Dozd
•Parking Sensori Napred/Nazad
•CD Charger
•DVD
•Bluetooth
•Navigation

Za Poveke info : ☎️072 636 066 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arben
Потврден огласувач
072636066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам