1 / 6
VW Touran 1.9tdi uvezena od Svajcarija
5.700 €
20.03.2023 22:10

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Touran,1.9tdi uvezena od Svajcarija 77kw so site plateni davacki do registracija , prva farba vo perfekna sostojba, Full Oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

memet
Потврден огласувач
076-490-753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам