1 / 6
Prod.kabel,kuka I drzac za Guma reze.
4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 10:12

Бутел / Скопје

Prodavam kuka ili rotinger za kamion 180 eur.kabel za abs ili struja za tandem kamion 45 eur.I drzac za rezervna Guma 120 eur.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nedzo
Потврден огласувач
071380474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам