1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов стан во КАРПОШ 1 !
400 €
23.02.2023 07:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Карпош 1

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa наместен стан во Карпош 1 , близу Полицијата, станот поседува 85 м2, со 4 соби, три спални соби, дневна соба, две кујни, две трпезарии, две бањи и еден балкон. Всушност станот е функционален спој на трисобен стан и гарсоњера.
со машина за садови, станот е комплет реновиран, клими, слободен паркинг, вселив веднаш...

цена- 400 евра

шифра 26518

контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: info@darmadoma.com.mk https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/


REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе !

500 €

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам