1 / 12
MONTAZNI KUKI 450e m2
450 €
01.03.2023 14:45

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

DOMPLANET - MONTAZNI KUKI
,, Kluc na raka,, 450e m2
(cena bez betonski fundament)

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Domplanet (montazni kuki)
Потврден огласувач
070769733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам