1 / 12
KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST
80.000 €
Цената е фиксна
90.000 €
27.03.2023 12:47

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bitola

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komplet.
So parni kotli, centralno na drva i struja, so solarno, so izolacija na fasada.

440eur/m²
Mebelot gratis!

Poveke info - Agencija za nedvižnosti "Centar Mark" 070360520

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

0 €

КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!

180000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам