1 / 4
Nike Air Jordan 14 2011
150 €
Цената не е фиксна
29.05.2023 12:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бордо црвена

Novi, kolekcionerski. Top!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Nikola
mile popjordanov
Потврден огласувач
+38975207522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам