Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 200 000 eur
200.000 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 14:57

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 200 000 eur

Detalite pogore se reprezentativni

Kontakt Viber +38975505144

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Vlatko
Потврден огласувач
075505144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам