1 / 12
Нов, наместен стан кај пазарот
58.300 €
06.02.2023 14:27

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул. Миле Пецанов бр. 45

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар.
Зградата е пуштена во употреба во март 2022. Градена со одлични материјали, широки ходници, голем лифт, на мирна локација, на само 200м од новиот пазар.
Станот е на прв кат, со ориентација кон запад. Се состои од една голема спална соба, бања, претсобје, дневна со кујна и голем балкон за уживање во сонцето.
Спалната соба има брачен кревет 160х200, работна маса, плакар со лизгачки врати.
Кујната е со долни елементи, фрижидер, шпорет со фурна и аспиратор. Во дневната има аголна гарнитура и телевизор, како и една трпезариска маса со 4 столчиња. Станот се продава комплет како што е на сликите, со мебел купен од Prima Mebel.
Во цената е вклучено и едно паркинг место, обележано пред самиот влез на зградата.
Станот се издава одредено време на airbnb. Одличен е како за живеење, така и за инвестиција за издавање.
Слободен е за разгледување од 20 февруари.
Цена 1100 евра/м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070352968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам