1 / 8
Se prodava Cube Cross race velosiped
620 €
Цената не е фиксна
660 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 11:15

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, shimano 105 grupa, gratis stem 110mm ( na nego momentalno 90mm stem ) , gumi kupeni 100 eur pred 6 meseci pominati 500-600 km max, schwalbe one pro tan boja…velosipedot e redovno odrzuvan i vo dobra sostojba, ima kozmeticki zabeleski, ne e sminkan… cena 660 eur. tel za kontakt: 078222342

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078222342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам