1 / 12
SCANIA R450 2014 EURO 6 675.000 km
46.000 €
28.05.2023 10:28

Битола / Битола

Top sostojba.
Retarder,1200 L rezervari,krovna klima 4 jastuci na diferencijal.
Naskoro povekje sliki.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам