1 / 8
Citroen Ds3 1.6 HDI 2011 Godina
7.000 €
Цената не е фиксна
10.03.2023 14:51

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

DS3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN DS3 1.6 HDI 112KS

FULL OPREMA

NOVI ZIMSKI GUMI

PROMENETI MASLO I FILTRI

ODLICNA SOSTOJBA

KONTAKT: 070 365 258

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078234557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам