1 / 5
MacBook Pro 2015
600 €
30.01.2023 15:31

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam MacBook Pro 2015 odlicno socuvan.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
073835316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам