1 / 12
LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION
По Договор
Денес 10:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

Lancia

Модел:

Delta

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO
Произведено:2009год
Гориво:БЕНЗИН
Мотор:1800 cm³
Менувач:АВТОМАТИК
Врати:5
Погон:Преден
Километража:183.000KM

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.
Се работи до последно копче.
4 нови Зимски гуми произведени 2021год.

Направен е мал и голем сервис сменети се сите филтри и масло.Поседува сервисни документи.

OPREMA:
-AVTOMATSKI MENUVAC
-PANORAMA KROV
-CD,MP3,USB,AUX
-DVOZONSKI KLIMATRONIK
-BOSE STEREO OZVUCUVANJE
-LED DNEVNI SVETLA
-LED FAROVI
-LED MAGLENKI
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KOZHEN SERVO VOLAN SO KOMANDI
-FABRCKI ALU FELNI LANCIA
-ABS
-ESP
-KOZEN SALON
-12 AIRBAGS

I MNOGU DRUGO.

SE RABOTI ZA KOLA SO NAJVISOKA OPREMA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RETRO.SHOP
Потврден огласувач
070853004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам