1 / 1
Kupuvam mal stan vo Ohrid
40.000 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 16:18

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid
ne pogolem od 30-40 m2
Placanje vo gotovo stara-renovirana gradba molam ponudi samo na viber/whatsapp
samo realni ponudi
071883871

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Marjan
Потврден огласувач
070236817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам