1 / 5
Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2007 120hp
4.500 €
16.02.2023 13:00

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120 ks multijet 2007 godina klimatronik. Registrirana do 6.2023. Smenati predni i zadni diskovi i plocki.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
075887061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам