1 / 12
BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN
1 €
22.03.2023 16:45

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se motor, menjac podvozje vo ekstra sostojba gumi ms skoro novi dzipot e vo odlicna sostojba se nanego funkcionira moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
077931214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам