1 / 12
Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233
1 €
20.03.2023 01:24

Охрид / Охрид

Марка:

Mini

Модел:

Cooper S

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e zacuvana ima mali karoseriski zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам