1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ
153.000 €
30.01.2023 17:16

Бутел / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа во Радишани
Подрум + Приземје + Поткровје
Целосната површина на имотот изнесува 500м2. Во делот од подрумот има преграден простор со ѕид, тоалет, и музичко студио. Во делот од приземјето има дневна, трпезарија, спална соба и бања. На поткровјето има дневна,спална, 2 детски соби, тоалет и тераса.
Има паркинг место, односно гаража, во дворот, а типот на греење во куќата е на инвертер клима.
Цена: 153000 евра
Шифра: 555/1069
Телефон за контакт: 070794009
070375210

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

City Life Home
Trgovski Centar *Beverly- Kapistec *
Потврден огласувач
070794009
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЖЕЛЕЗАРА

180000 €

Се продава куќа во Тафталиџе 1

230000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам