1 / 6
Nova nekoristena BEHRINGER PMP 500 , 2x250 wati
280 €
Цената е фиксна
24.02.2023 21:18

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nova nekoristena aktivna mikseta BEHRINGER PMP 500 , 2x250 wati , so najubav Klark procesor so moznost za racno steluvanje na site efekti , wifi , kompresori za peglanje na vokalite itn. Sovrsen cist zvuk , idealna za klubski svirki , 320 eu ili zamena pola kesh pola razno od muz. instrumenti , 075523202

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Разгласи

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075523202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам