1 / 10
MERCEDES 190 2.0D
1.990 €
04.02.2023 16:45

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

P R O D A D E N !!!

FABRIKA!!!
Registriran do 08.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
076209709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам