1 / 5
Golf 6
6.450 €
12.03.2023 12:59

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vw Golf VI 1.6 105ks bluemotion 2012/11god
-Najekonomicen motor
Od oprema poseduva
-Klimatronik
-Tempomat
-Board compiuter- touch screeen ekran
-Display i Navigacija
-Abs
-Air bag
‐Parking senzori (Napred nazad)
‐Park assist (samo parkiranje)
-Greaci na sedista
-smeneto set lamela
-dpf- 1 god garancija
- Itn
-6450 evra
078241082 078241 082 078241082

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
078241082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам