1 / 3
Se prodava kozna jakna
100 €
14.02.2023 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

>58

Боја:

Црна

Prodavam kozna jakna nova ne nosena
Tel.070 235883

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071231417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам