1 / 12
Kia Sorento 072701284
5.800 €
30.01.2023 19:50

Струга / Струга

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Sorento 2,5 diesel, 2005god.

Nov lanec na motor, novi injektori. novo turbo, nov alternator, distanceri 3,5cm. Fakturi za site novi delovi i servis. mnogu dodatoci svetla, terenski bulbar i drugi. Siguren stegnat i sevkupno vo dobra sostojba.

Kontakt 072701284

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kontakt 072701284
Потврден огласувач
072701284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам