1 / 7
URSUS 902 I FERGUSON 558
4.500 €
14.02.2023 13:00

Прилеп / Прилеп

1.Ursus 902 ispraven 90 ks registriran bez predna Cena 4500evra
2. Ferguson 558 so motor 533 so nadgradba grajfer riko 3 ispraven legeliziran ne registriran Cena 3000 evra TELEFONSKI BROJ-075 306 890

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076594904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам