1 / 4
Продавам детско креветче од Икеа
4.800 МКД
30.01.2023 19:58

Аеродром / Скопје

Продавам детско креветче од Икеа од серијата MINNEN. Креветчето се издолжува по потреба. Минимална должина 135 цм, максимална должина 206 цм. Ширина 85 цм. Нема душек. За него одговараат душеци од серијата VIMSIG и INNERLIG на Икеа.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
070741782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам